Kontakta oss

Meet the experts

Vi är en strategisk varumärkespartner som utmanar företag och organisationer att göra skillnad. Kontakta oss idag om du vill maximera värdet av ditt varumärke och vara relevant imorgon.

New business

Karin Sjöström-Andersson
karin.sjostrom-andersson@invinn.se
+46 705-33 04 15

Placemaking experts

Jennie Forsgårdh
jennie.forsgardh@invinn.se
+46 709-30 07 16

Niklas Hellerstedt
niklas.hellerstedt@invinn.se
+46 702-33 19 13

Kristian Herminge
kristian.herminge@invinn.se
+46 709-41 25 62

Lisa Lackéus
lisa.lackeus@invinn.se
+46 761-19 88 59

Johan Salomonsson
johan.salomonsson@invinn.se
+46 761-19 88 58

Cathrine Simonsson
cathrine.simonsson@invinn.se
+46 725-71 04 50

Mari Turesson
mari.turesson@invinn.se
+46 706-97 78 11

Therese Sjögren
therese.sjogren@invinn.se
+46 722-09 40 67