Kontor

Kvarnberget 2
411 25 Göteborg

info@invinn.se

Meet the experts.

Vi är en strategisk varumärkespartner som utmanar företag och organisationer att göra skillnad. Kontakta oss idag om du vill maximera värdet av ditt varumärke och vara relevant imorgon.

Vi är strateger, konceptutvecklare, art directors, copywriters, UX designers och content producers.

Our values.

Dare.

Vi välkomnar djärva initiativ och är inte rädda för utmaningar.

Do.

Vi är kreativa eldsjälar med drivet att realisera idéer.

And have some fun.

Vi tror innerligt att det bästa resultatet sker med ett leende på läpparna och med personer som har kul.

People of Invinn

Vi är experterna som tar din plats till nästa nivå.

  • Karin Sjöström-Andersson

    • CEO
      karin@sjostrom-andersson@invinn.se
      +46 705-33 04 15
  • Matilda Ekman

    • Business Producer
      matilda.ekman@invinn.se
      +46 738-51 19 51
  • Afra Noubarzadeh

    • Digital Concept Developer
      afra.noubarzadeh@invinn.se
      +46 738-79 39 69
  • Cathrine Simonsson

    • Project Manager
      cathrine.simonsson@invinn.se
      +46 725-71 04 50
  • Cornelia Karlsson

    • Digital Specialist
      cornelia.karlsson@invinn.se
      +46 709-30 01 37
  • Jakob Dalbjörn

    • Content Producer
      jakob.dalbjörn@invinn.se
      +46 736-40 95 66
  • Jennie Forsgårdh

    • Project Manager/Controller
      jennie.forsgardh@invinn.se
      +46 709-30 07 16
  • Magda Lundblad

    • Digital Media Intern
      magda.lundblad@invinn.se

  • Niklas Hellerstedt

    • Brand Strategist
    • niklas.hellerstedt@invinn.se
      +46 702-33 19 13
  • Lisa Lackéus

    • Art Director
      lisa.lackeus@invinn.se
      +46 761-19 88 59
  • Raymond Xue

    • UX/UI & Digital Designer
      raymond.xue@invinn.se
      +46 760-50 60 89
  • Therese Sjögren

    • Art Director/Graphic Designer
      therese.sjogren@invinn.se
      +46 722-09 40 67

Join us.

För oss är roller inte fasta i oändlighet. Vi vill inspirera och möjliggöra så att våra medarbetare kan ta en oväntad och rolig väg genom karriären. När du väl är inne, vet du inte var det slutar.

Just nu har vi inga utannonserade tjänster, men vi är alltid intresserade av att komma i kontakt med spännande personer som kan tillföra oss kompetens och energi. Så skicka gärna in en spontanansökan till oss på info@invinn.se.